Nieuwe uitvoering van de AKO pneumatische slangafsluiter: VMC serie
De nieuwe pneumatische slangafsluiters van AKO zijn gebaseerd op een multifunctioneel modulair systeem dat bestaat uit twee soorten behuizing - aluminium en roestvrij staal - aangevuld met een verscheidenheid aan aansluitmogelijkheden.
De slangafsluiters fig. 210 zijn leverbaar in de nominale diameter DN010 - DN080.
De verschillende aansluitmogelijkheden zijn:
|
|
Diversiteit in toepassingen
Deze diversiteit aan aansluitingen én een keuze uit 12 verschillende rubber kwaliteiten voor de manchet zorgen voor een enorm breed toepassingsgebied van de pneumatische slangafsluiter serie VMC, ERIKS fig. 210.
Door het uiterst compacte ontwerp en lichte gewicht is deze slangafsluiter bijzonder gebruiksvriendelijk als het gaat om de montage en het onderhoud. Het wisselen van de manchet is binnen enkele minuten te realiseren zonder het gebruik van speciaal gereedschap. Door zijn buitengewone eigenschappen en gunstige prijs is de serie VMC slangafsluiters, ERIKS fig. 210, geschikt voor vele nieuwe toepassingen in diverse industrieën. Niet alleen in de voedingsmiddelen industrie, maar ook in chemische en farmaceutische procesinstallaties.
Meer informatie
Voor uw vragen en uitgebreide technische documentatie of prijsopgave neemt u contact op met de productgroep Afsluiters: T (072) 515 18 02 of mailt u naar: saunders@eriks.nl

